FLAŞ HABER:
Ana Sayfa SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ 19 Haziran 2021 283 Görüntüleme

TARSUS Ticaret Borsası Başkanı Murat KAYA, BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

TARSUS Ticaret Borsası Başkanı Murat KAYA, BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat KAYA, ailesi için her türlü fedakârlığı gösteren babaların, evlatlarının gözünde “Yenilmez Adam” olduğunu vurguladı.

Başkan Murat KAYA mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Baba, Ailesi için hayatın tüm zorluklarına göğüs geren, sırtımızı dayayabileceğimiz güvenli bir liman, gölgesinde huzur bulduğumuz çınarlarımız, kahramanımız “Yenilmez Adamlar ” dır. 

Bir babanın tek amacı çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve topluma faydalı, her anlamda yetişmiş bireyler yetiştirebilmektir. Babalarımızın bu kutsal amaç uğruna gösterdikleri tüm gayretler, takdirlerin en büyüğüne layıktır. Babalar olarak yeni neslin ülkemizi doğru ve iyi tanıması, gelecekle ilgili umutlarının artması ve daha güzel yarınlar için çaba sarf etmelerini sağlamalıyız. Unutmamalıyız ki gelecekle ilgili yaptığımız her şey çocuklarımızın yaşamı için değer taşımaktadır 

Çocukları olarak, babalarımıza vereceğimiz en büyük hediye sağladıkları imkanları en iyi şekilde değerlendirerek ülkesine, milletine faydalı evlatlar olabilmektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş olan babalarımızın, baba adaylarımızın gününü kutluyor, vefat etmiş tüm babalarımızı rahmetle anıyorum” dedi.