FLAŞ HABER:
Ana Sayfa BİLİM-SAĞLIK-YAŞAM-TEKNOLOJİ, EĞİTİM-TİYATRO-EDEBİYAT-ŞİİR-MÜZİK, GÜNDEM 24 Nisan 2022 86 Görüntüleme

Tarsuslu AKADEMİ Derneği Başkanı ve Başkan Yardımcısı TİCARET Bakanına Kitaplarını Sundular

Doç. Dr. Özbozkurt ve Yeşilkuş’tan Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’a Kitap Takdimi

Akademi Derneği Başkanı, akademisyen ve köşe yazarı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ve Başkan Yardımcısı Fatma Yeşilkuş, ulusal basında yoğun ilgi gören “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” ve “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” başlıklı kitaplarını Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’a sundular.

Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, siyasetin yerel dinamiklerinin politik ilgi, politik katılım ve sosyal medya kullanım düzeylerinin niceliksel yöntemlerle ele alındığı Türkiye’deki ilk kitap çalışması olan “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” ve organizasyonların daha iyi nasıl yönetilebileceği sorusundan hareketle, özel kapak tasarımından kritik yönetim stratejilerine dair her bir detayını ele aldıkları “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” kitaplarını Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’a takdim etmekten büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade etti.

Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ise Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ve Fatma Yeşilkuş’a kitap takdimleri sebebiyle teşekkürlerini sundu ve “Böylesine önemli kitaplara her bireyin ihtiyacı bulunmaktadır” şeklinde konuştu.