FLAŞ HABER:
Ana Sayfa BİLİM-SAĞLIK-YAŞAM-TEKNOLOJİ, GÜNDEM 13 Mayıs 2021 267 Görüntüleme

MERSİN Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap SEÇER; Mersinlilerin TERTEMİZ Bayram Karşılamaları İçin TÜM HİZMETLERİ Yerine Getirdi. Bayramda Hangi Hizmetlerin Devam Edileceğinin Bilgisini Verdi. Halkımız TEKSİN Alo 185’ten Belediye’ye Ulaşabilir.

MERSİN Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap SEÇER; Mersinlilerin TERTEMİZ Bayram Karşılamaları İçin TÜM HİZMETLERİ Yerine Getirdi. Bayramda Hangi Hizmetlerin Devam Edileceğinin Bilgisini Verdi. Halkımız TEKSİN Alo 185’ten Belediye’ye Ulaşabilir.

Vahap SEÇER: “HEM KENDİMİZİN HEM DE SEVDİKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN LÜTFEN TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER; “Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının gölgesinde olsak da; birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramını karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Her ne kadar ev ziyaretleriyle büyüklerimizi ziyaret edemesek ve evlerimize kapanmış olsak da bu bayram bizlere çocukları sevindirme, muhtaçlara yardım etme ve dargınlıkları giderme için güzel bir fırsatı sunuyor.

Bu fırsatı değerlendirerek, en güzel dayanışma örneklerini sergileyelim; zorda kalan vatandaşlarımıza destek olalım, varsa küskünlükleri giderelim.

Göreve geldiğimizden bu yana TERTEMİZ Bir KENTTE Yaşatmaya ve Halkımızın TERTEMİZ Cadde ve Sokaklarda Yürürken  Çiçeklerin, Ağaçların, Denizin Kokusunu İçlerine Çekerek Sağlıklı Nefes Almalarına Özen Gösteriyoruz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak biz; pandemi sürecinde sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimiz gibi bu bayramda da vatandaşlarımızın yanında olmaya hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. 

1-Toplu taşıma araçlarımız gerekli tüm tedbirleri alınarak, ilgili genelge uyarınca çalışma kısıtlılığı olmayan görevlilere ve sivil vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verecek.

2-İtfaiye personelimiz vatandaşlarımızın zor zamanında yanlarında olmayı sürdürecek.

3-Cenaze, defin hizmetleriyle ilgili personelimiz de görevlerinin başında olacaklar.

4-Herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm vatandaşlarımız, TEKSİN Mersin Çağrı Merkezi Alo 185 numaralı hattan belediyemize ulaşabilirler.

Bayram sevinci ve coşkusuna her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zor günlerde, hem kendimizin hem de sevdiklerimizin sağlığı için lütfen tedbirleri elden bırakmayalım.

Bu zor günler mutlaka geçecek ve tüm güzellikler yine bizimle olacak.

Ramazan Bayramı’nın sağlık, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, hep birlikte güzel günlerde geçireceğimiz nice mutlu bayramlar diliyorum” dedi.