FLAŞ HABER:
Ana Sayfa BİLİM-SAĞLIK-YAŞAM-TEKNOLOJİ, GÜNDEM 13 Mayıs 2021 256 Görüntüleme

TARSUS Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; “TARSUS’ta BAYRAM HAZIRLIKLARI Tamamlandı. Hizmetlerimiz Bayramda Devam Edecek. Halkımız 112 (Sağlık) 153 (Zabıta) 185 (Diğer Hizmetler)’i Arayabilecekler” dedi. 

 

TARSUS Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; “TARSUS’ta BAYRAM HAZIRLIKLARI Tamamlandı. Hizmetlerimiz Bayramda Devam Edecek. Halkımız 112 (Sağlık) 153 (Zabıta) 185 (Diğer Hizmetler)’i Arayabilecekler” dedi. 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, 13 Mayıs 2021 Perşembe günü başlayıp 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü sona erecek olan Ramazan Bayramı için bütün hazırlıkların tamamladığını bildirdi.

Vatandaşların huzurlu rahat ve sağlıklı bir bayram geçirmeleri için yerel yönetim olarak tüm hazırlıkları yaptıklarını söyleyen Başkan Bozdoğan, tüm yurttaşların Ramazan Bayramlarını en içten duygular ile kutladığını ifade etti.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; “Ramazan Bayramı öncesi tüm tedbirlerimizi aldık, özellikle şeker ve gıda satışı yapılan yerlerde ekiplerimiz tarafından yapılan kontrolleri sıklaştırdık. Halkımıza bozuk ve kullanım süresi dolmuş gıda maddeleri satılmasının ve yedirilmesinin önüne geçmek için iş yerlerine gerekli denetimleri ekiplerimiz aralıksız olarak gerçekleştiriliyor.

Belediye birimlerimiz bayram süresince çalışacak nöbetçi listelerini oluşturdular.

Görevli personellerimiz bayram öncesi ve bayram süresince vatandaşların bayramı rahat, huzurlu ve güvenli geçirmeleri için çalışacaklar.

Tarsuslu vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde bayramı geçirmelerini temenni ediyorum.

KOVİD-19 salgınına karşı, geçtiğimiz yıl 12 Mart’tan bu yana yürüttüğümüz mücadeleyi aksatmadan devam ettiriyoruz. Caddeleri, sokakları ve çöp konteynerlerini sürekli dezenfeksiyon işlemine tabi tutuyoruz.

Bu zor süreçte halkımızı koruyucu tedbirler kapsamında evlerinde kalmaya ve biraz daha sabırlı olmaya davet ediyorum.

Lütfen bayram rehavetine kapılıp sağlıklarını tehlikeye atmasınlar. Biz belediye olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa onu yapmaya devam edeceğiz. Ekiplerimiz bir yandan rutin belediyecilik hizmetlerini sürdürürlerken diğer yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getirmek için gece gündüz demeden görevlerini canla başla devam ettiriyorlar.” dedi.

Başkan Dr. Haluk Bozdoğan, Belediye Hizmet Birimlerinin bayram tatili süresince açık ve halkın hizmetinde olacağını, yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta vatandaşların;

Alo 153 (Zabıta)’ü

Alo 185 (Su Arıza ve İtfaiye Hizmetleri)’i

Alo 112 (Sağlık Hizmetleri)’yi arayabileceklerini söyledi.