FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, YEREL GÜNDEM 27 Mayıs 2021 260 Görüntüleme

TARSUS Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; KÖY YOLLARINI ve SOKAKLARINI Yeniliyor ve Onarıyor 

TARSUS Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; KÖY YOLLARINI ve SOKAKLARINI Yeniliyor ve Onarıyor 

Belediye Başkanı Dr. Haluk BOZDOĞAN; “Kalpten Kalbe Yol Yapıyoruz” sözünden hareketle yolları yenilemenin yanı sıra, sokaklardan söktükleri parkeleri ayrıştırma merkezine sevk edip burada deforme olmayanları seçerek, parke ihtiyacı bulunan yollara yeniden döşüyorlar.

Şehir Merkezinde yaptığı yol bakım, onarım ve yenileme hizmetini, Egemen, Baharlı, Kelahmet, Akarsu, Hacıbozan, Konaklar, Nemiroğlu, Ballıca, Kocaköy, Çiçekli, Alifakı, Dedeler, Taşkuyu, Sayköy, Kerimler, Cinköy, Kaleburcu ve Heleke Mahalleri olmak üzere toplamda 18 kırsal mahallede yollara serme, sıkıştırma işlemi yapan ekipler gerekli bölümlere sıcak asfaltlama işlemi yürütüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu çalışmaları devam ettirirken, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri de yeni yollar açarak vatandaşların yolculuk yapabilecekleri ilçesinin ulaşım ağını genişletiyor.

Tarsus Belediyesi ekipleri yaptıkları planlama çerçevesinde hedeflenen çalışmalar doğrultusunda Tarsus’un tüm yollarındaki aksaklıkları ve kırsal kesimdeki tüm yolları düzeltene kadar çalışmalarını sürdürecekler.

Tarsus Belediyesi’nin Pandemi sürecindeki çekilen tüm sıkıntılara ve aksaklıklara rağmen belediyecilik hizmetlerinin aksamadan devam etmesini sağlamak için gecelerini gündüzlerine katarak planlamalar yaptıklarını ifade eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, “Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmetleri ihtiyaç önceliğine göre bir bir hayata geçireceğiz” dedi.