FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, YEREL GÜNDEM 8 Mayıs 2021 145 Görüntüleme

MERSİN Büyükşehir, BAYRAM Öncesi DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA Yardım Yapıyor Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Çalışanları Görevi Paylaşarak Dağıtıma Yardımcı Oluyor

MERSİN Büyükşehir, BAYRAM Öncesi DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA Yardım Yapıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Çalışanları Görevi Paylaşarak Dağıtıma Yardımcı Oluyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, tam kapanma dönemine denk gelen Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara koli dağıtımı için tüm personeli ile seferber oldu. Büyükşehir Belediyesinde görevli personeller, mahallelere giderek koli dağıtımı gerçekleştirdi.

Dar gelirli yurttaşların özellikle pandemi döneminde bir nebze de olsa mutfak masraflarının rahatlaması adına yemek ve koli dağıtımları gerçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediyesi, tam kapanma dönemine denk gelen Ramazan Bayramı öncesinde de dağıttığı kolilerle dar gelirli yurttaşlara ulaşmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi personeli başta olmak üzere, belediye bünyesinde hizmet veren çalışanlar kademe kademe, mahalle mahalle gezerek vatandaşlara koli dağıtımı gerçekleştirdi. Daha önce üreticiden alınan sebzelerin dağıtımında bir araya gelerek hızlı bir şekilde vatandaşlara ulaştırılması için çalışan ekip, bu kez de koli dağıtımı için bir araya geldi. Ramazan Bayramı öncesi yapılan dağıtımlar, pandemi ve tam kapanma nedeniyle işini kaybeden ya da çalışamayan yurttaşları bir nebze de olsa rahatlatmış oldu.