FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, SİYASET HABERLERİ, TARİH-FELSEFE-KÜLTÜR-SANAT-TURİZM, YEREL GÜNDEM 23 Nisan 2022 364 Görüntüleme

Türkiye Komünist Partisi (TKP) Milletvekili Adaylarını Seçiyor

HALK TEMSİLCİLERİNİ SEÇİYOR.

TKP ADAYLARINI BELİRLİYOR…

Türkiye Komünist Partisi (TKP), tüm ülkede örgütlenme çalışmalarını yürütürken gelecek seçimlere yönelik hazırlıklarını sürdürüyor.

 Türkiye Komünist Partisi, Türkiye’deki karanlık gidişe, haksızlıklara, baskı ve sömürüye dur demek için sürdürdüğü devrimci mücadelede işçi sınıfının ve halkın örgütlü gücünün gerekliliğine olan inançla gelecek dönem yapılacak seçimlere hazırlanıyor.

Edinilen bilgiye göre, Türkiye Komünist Partisi’nin örgütlü olduğu tüm il ve ilçelerde “Eşitlik ve özgürlük için halk temsilcilerini seçiyor” başlığıyla yaptığı toplantılar dizisi sürüyor.

Türkiye Komünist Partisi (TKP), Tarsus İlçe Örgütü’nün de “Eşitlik ve özgürlük için halk temsilcilerini seçiyor” toplantısını, 24 Nisan Pazar 14:00’te İsmet Paşa Bulvarı. No: 72 adresinde Yapay Şelale’de yer alan Şiir Kafe’de gerçekleştirileceği bildirildi.

Toplantıda yerel seçimler için belediye başkanlığı ile milletvekili aday adayları katılımcıların önerileriyle seçilecek.

Açıklamada, TKP’nin sermayeyi temsil eden düzen partilerine karşı, işçi sınıfı ve emekçilerin kendi temsilcilerini seçeceği Tarsus’taki toplantıya, gençlerin, kadınların ve emekçi halkın davetli olduğu belirtildi.

Uğur PİŞMANLIK