FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, KADININ SESİ 7 Mayıs 2022 204 Görüntüleme

MERSİN Büyükşehir Stantlarında EN GÜZEL ÇİÇEKLER ANNELER İÇİN

EN GÜZEL ÇİÇEKLER ANNELER İÇİN BÜYÜKŞEHİR’İN STANTLARINDA

KADIN ÜRETİCİLERİN BİNBİR RENKTE ÇİÇEĞİ ANNELER GÜNÜ İÇİN STANTLARDA

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÇİÇEK PAZARINDA KADIN ÜRETİCİLERİN ÇİÇEKLERİ AÇIYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi  “Anneler Günü” dolayısıyla Palmcity AVM’de ‘Burada Kadın Emeği Var’ sloganıyla çiçek pazarı kuruldu. Evde yetiştiricilik yapan kadın üreticileri vatandaşlarla buluşturan çiçek pazarında kaktüsten sukulente, mevsimlik çiçeklerden teraryumlara kadar binbir renkte çiçek satışa sunuldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi  “Anneler Günü” dolayısıyla Palm City AVM’de çiçek pazarı açıldı. Büyükşehir, kadın üreticilerin elinde yetişen binbir renkte çiçeklerle donatılan stantlarda görsel şölen sunuyor. ‘Burada Kadın Emeği Var’ sloganıyla açılan stantlar Anneler Günü’ne kadar açık kalacak.

Stantlar çiçek bahçesine döndü

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer öncülüğünde kadınları her alanda destekleyen, emeklerinin ve üretimlerinin görünür kılınması için destek sağlayan Mersin Büyükşehir, vatandaş sirkülasyonun yoğun olduğu AVM’lerde de kadınlara stant imkanı sunuyor. “Anneler Günü” dolayısıyla Palm City AVM’de kurulan çiçek pazarı, hobi olarak evde yetiştiricilik yapan kadın üreticileri vatandaşlarla buluşturuyor. Kaktüsten sukulente, mevsimlik çiçeklerden saksı ve buketlere, el işi ürünlerden teraryumlara kadar binbir renkteki ürünler anneler, anne adayları ve kendini anne gibi hisseden tüm kadınlar için satışa sunuldu.  Pazar, Anneler Günü de açık olacak.