FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, SPOR HABERLERİ 14 Haziran 2021 278 Görüntüleme

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Bünyesindeki KIR ÇİÇEKLERİ Atletizm Yarışmalarında 16 Takım Arasında 4. Oldu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Bünyesindeki KIR ÇİÇEKLERİ Atletizm Yarışmalarında 16 Takım Arasında 4. Oldu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi bünyesinde hayata geçirilen Kır Çiçekleri projesi kapsamında eğitim alan küçük sporcular yarışmalara katılmaya başladı. Adım adım ilerleyen kızlar Adana’da gerçekleştirilen 6. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Grup Yarışması’na katıldı ve 16 takım arasından 4. olarak başarıyla kente döndü.

GELECEĞİN KADIN SPORCULARI  BAŞARIYA KOŞUYOR

KIR ÇİÇEKLERİ 6. TAF TURKCELL KÜÇÜKLER ATLETİZM GRUP YARIŞMASI’NDAN BAŞARIYLA DÖNDÜ

KIR ÇİÇEKLERİ 16 TAKIM ARASINDA 4. OLDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Kır Çiçekleri’ projesi kapsamında yetiştirilen geleceğin başarılı sporcu adayları, Adana’da gerçekleştirilen 6. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Grup Yarışması’na katıldı. Geleceğin kadın sporcuları, 16 takım arasında 4. olarak büyük bir başarıya imza attı.

İlk resmi yarışmadan başarıyla döndüler

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi bünyesinde hayata geçirilen ‘Kır Çiçekleri’ projesinde eğitim alan ve çeşitli spor branşlarında Büyükşehir’in antrenörleri tarafından yetiştirilen Kır Çiçekleri yarışmalara katılmaya başladı. 6. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Grup Yarışması’nda Mersin’i temsil eden küçük sporcular, ilk resmi yarışmaları olmasına rağmen çok iyi dereceler elde etti.

‘Fırlatma Topu’ kategorisinde Çilem Nisa Türer birinci, Ece Gül Kaş ikinci oldu. ‘60 metre Yüksek Atlama’ kategorisinde ise Gülseren Feyza Uysal ile Medine Gökçül dördüncü olarak kente döndü.